„Mała gastronomia” – wynajem maszyn do waty cukrowej i popcornu.

/„Mała gastronomia” – wynajem maszyn do waty cukrowej i popcornu.
„Mała gastronomia” – wynajem maszyn do waty cukrowej i popcornu.2019-02-07T09:36:35+00:00

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA AMICUS OFERUJE

WYNAJEM  MASZYN DO WATY CUKROWEJ ORAZ POPCORNU

 

Jeśli organizują Państwo rodzinny piknik, festyn, urodziny czy jakiekolwiek inne spotkanie  gdzie chcieliby Państwo sprawić przyjemność uczestnikom – przede wszystkim dzieciom to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dodatkowe informacje do cennika:

  • Dojazd do 20 km gratis
  • powyżej 20km – 1 zł za każdy km.
  • wynajem maszyn jest wraz obsługą

 

Maszyna do waty cukrowej – HURAGAN 1 na wózku:  Urządzenie jest atestowane przez Państwowy Instytut Higieny i żywności.   Do maszynki HURAGAN 1 zaprojektowano wózek posiadający dwa duże koła, podnoszony   i regulowany baldachim, miejsce przeznaczone na butle turystyczną oraz osobne miejsce na akumulator. Konstrukcja wózka jest zbudowana z profili stalowych obłożonych płytą MDF, natomiast konstrukcja baldachimu wykonana jest z profili zamkniętych ze stali nierdzewnej. Baldachim uszyty  z materiału nieprzemakalnego.

 

Maszyna do popcornu z szafką:  urządzenie jest atestowane przez Państwowy Instytut Higieny i Żywności. Maszynka jest zasilana gazem propan-butan oraz 12 v lub 220 v dzięki wbudowanemu transformatorowi. Garnek jest wykonany ze stali nierdzewnej bardzo dobrej jakości, dodatkowo w dnie jest zatopiona płyta aluminiowa grubości 6 mm. Do urządzenia dołączono szafkę o wymiarach: wysokość – 95 cm, głębokość – 56 cm, szerokość – 77 cm.